Červen 2013

DIY - Klíč na krk

29. června 2013 v 12:13 DIY - Jewelery
Tadá!!!!
Ano, jsem tu zase!!! Řekla bych, že na můj poměr trhám rekordy!!!!! Za každý den jeden článek...
To víte, když jsou ty PRÁZDNINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska jsem se rozhodla pohnout už trošku s tím klíčem.... Všichni jste říkali, ať ho nalakuju, tak jsem to nalakovala....

Tak trochu DIY diář

27. června 2013 v 19:57 DIY - Accessories
Tak jsem tu zase po "dlouhé době" zpátky. Tentokrát vám přináším článek o mém novém diáři.
Na konci tohoto roku se mi naskytl problém. Už mi došel diář, mám (teď už vlastně nemám) jenom ten ohyzdnej, školní. A na příští rok bych znovu chtěla diář, protože jsem zjistila, jak moc bezmocná bez něj jsem. ABSOLUTNĚ nechápu ty lidi, co bez něj dokážou aspoň průměrně fungovat. Všechny písemky, projekty, akce, prázdniny a vůbec data... A samozřejmě taky nechápu jedince, jejichž mozek reaguje na barvy. Ne, nám to asi vážně nepůjde. Nikdy.
Nicméně, chtěla bych diář až od nového roku 2014, protože ty jsou mnohem hezčí a elegantnější. Jasně, mohla bych si ho nějak obalit, ale mě jde i o ten vnitřek a nakraji mít nějaký s prominutím infantilní (nevyspělý, dětinský pozn. aut.) smajlíčky, na dokumentaci nálad. Do diáře si rozhodně nelepím žádný vstupenky a ani jízdenky nebo fotky, diář pro mě má čistě praktický význam. A zadruhé, na to opravdu nemám čas.
Zase zpátky k tomu diáři. Takže, měl by být elegantní a nejlépe s týdenním nebo ještě lépe denním plánováním.
JENŽE, co budu dělat, od září do prosince????
Jednou jsem tak prohrabovala šuplíky, tam byly všechny ty knížečky a obrázky z dětství a byl tam i jeden chudáček zapomenutý diářek. Když jsem byla v nějaké třetí třídě, samozřejmě jsem nemohla tušit, že by se mi mohl hodit. Byl na rok 2007. Jak jsem jím tak listovala, napadlo mě, že bych ho mohla zrenovovat!!!! Stránky byly vydělávací!!!! Tak jsem si napočítala stránky, obkreslila je podle původních proděrovala a navlíkla!
Tady je!!!!


DIY - Brož

26. června 2013 v 16:15 DIY - Jewelery
A jsem tu s novým článkem... Ani jste se moc nenačekali, co? To víte, když je teď tolik volna, tak tvořím a tvořím, a co je nejhorší, ono se to nedá nijak krotit, já hned, jak uvidím něco aspoň trochu hezkýho, hned mi to v té hlavě šrotuje....
Nevadí.
Minule jsem na netu objevila Krásnou Brož. Brož ještě namám ani jednu, tak jsem ji musela vyzkoušet.

Potřebuju poradit!!!

25. června 2013 v 16:23 DIY - Jewelery
Jo, jsem to ale ubohá, dělám tak čtvrtou DIY věc a už potřebuju poradit..... Nevadí....
Našla jsem jeden starej klíč od Nevimčeho.
Nicméně, chtěla bych, aby z toho vzniklo přinejmenším něco takovýho:


JENOMŽE můj klíč vypadá asi zhruba takhle:
A jak jsem k tomu dala i ten řetízek, vypadá to docela fajnově, ne?
Když už bych to nalakovala, tak mám jenom fialkovou, žlutou, červenou nebo modrozelenou....
A navíc se mi zdá, ze ten můj klíček nemá tolik kuliček a částí, který bych mohla nalakovat a nevypadalo by to blbě (něco tam chci zachovat kovovýho!)


Tak raďte.....

Uvítání.....

24. června 2013 v 15:46 The Other
Ahój!
Tak vás tu vítám, zbloudilci! Ať aspoň víte, kde vás ty hyper-super počítačový vlny vyhodily...
Tady na "DIY-Try it!" jsem Clair, to jsem si pro vás vymyslela pseudonym, protože moje originální jméno se mi zdá dost strohý a hlavně nezkracovatelný (jasně, tohle není o moc lepší :p)
Jak už asi napovídá název, tenhle blog bude o tvoření DIY aneb do it yourself! Tento styl možná v něčem malinko napodobuje hippies, ale to se mi taky líbí, takže tu bude dost návodů na náramky, náhrdelníky nebo přívěsky a co já vím, možná se pustím i do něčeho většího :D
Většinou se tvoření týká recyklace starších materiálů a něco je fakt šílený.... Ale to je super a určitě se o to pokusím... Pak se sem řadí taky Mousteches, neboli knírky a do toho už jsem se stačila zamilovat!
Moje výtvory asi nebudou nijak zářný (jakože zazáří), protože se mi nechce utrácet za ty nejhezčí a nejkvalitnější materiály, ale už mám nějakej nákupní seznam, podle toho, co se mi zalíbí....
Tak to je snad do úvodu všechno....

A jeden nejlehčí DIY návod na úvod?
1. Zvedni levý koutek úst
2. Zvedni pravý koutek úst
3. Vznikne něco neodolatelného!!!!