Tak trochu DIY diář

27. června 2013 v 19:57 |  DIY - Accessories
Tak jsem tu zase po "dlouhé době" zpátky. Tentokrát vám přináším článek o mém novém diáři.
Na konci tohoto roku se mi naskytl problém. Už mi došel diář, mám (teď už vlastně nemám) jenom ten ohyzdnej, školní. A na příští rok bych znovu chtěla diář, protože jsem zjistila, jak moc bezmocná bez něj jsem. ABSOLUTNĚ nechápu ty lidi, co bez něj dokážou aspoň průměrně fungovat. Všechny písemky, projekty, akce, prázdniny a vůbec data... A samozřejmě taky nechápu jedince, jejichž mozek reaguje na barvy. Ne, nám to asi vážně nepůjde. Nikdy.
Nicméně, chtěla bych diář až od nového roku 2014, protože ty jsou mnohem hezčí a elegantnější. Jasně, mohla bych si ho nějak obalit, ale mě jde i o ten vnitřek a nakraji mít nějaký s prominutím infantilní (nevyspělý, dětinský pozn. aut.) smajlíčky, na dokumentaci nálad. Do diáře si rozhodně nelepím žádný vstupenky a ani jízdenky nebo fotky, diář pro mě má čistě praktický význam. A zadruhé, na to opravdu nemám čas.
Zase zpátky k tomu diáři. Takže, měl by být elegantní a nejlépe s týdenním nebo ještě lépe denním plánováním.
JENŽE, co budu dělat, od září do prosince????
Jednou jsem tak prohrabovala šuplíky, tam byly všechny ty knížečky a obrázky z dětství a byl tam i jeden chudáček zapomenutý diářek. Když jsem byla v nějaké třetí třídě, samozřejmě jsem nemohla tušit, že by se mi mohl hodit. Byl na rok 2007. Jak jsem jím tak listovala, napadlo mě, že bych ho mohla zrenovovat!!!! Stránky byly vydělávací!!!! Tak jsem si napočítala stránky, obkreslila je podle původních proděrovala a navlíkla!
Tady je!!!!Všechny nadpisy píšu tužkou, ono to vypadá i celkem hezky a můžu to kdyby-náhodou vygumovat.

Všední dny mám na jednu stránku a celý víkend taky.A ještě jsem si k tomu vyrobila takový záložky na významný dny....
Snad se vám můj diář líbí....
Příště...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anny Anny | 28. června 2013 v 14:02 | Reagovat

To je úplně hafo :-D

2 *Dominika* *Dominika* | 28. června 2013 v 20:28 | Reagovat

Momentíček..a tos jako vyrobila i ten obal? :OO Jako ten šedo žlutej? Jestli jo,tak seš fakt šikovná!! :OO Já z toho nemůžu..:P

3 Clair Clair | 29. června 2013 v 11:03 | Reagovat

[1]: Díky..... :*

[2]: Ach bože ty seš tele.... Jak bych tohle asi tak vyrobila, eee?

4 Domča:) Domča:) | 29. června 2013 v 13:49 | Reagovat

Áha..takže jsi dělala jen ty stránky? :D Ehm no..tak nic no :D

5 Albertfuh Albertfuh | E-mail | Web | 5. června 2018 v 18:33 | Reagovat

The prostate related is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is usually very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma to the urinary tract or by infections originating from other parts from the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis accounts for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate diet is important. These are some with the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and this will also keep the urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations weekly will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat pork without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to be sure a proper prostate is usually to choose regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must opt for prostate examination at least annually.

6 ABeebalefleesy ABeebalefleesy | E-mail | Web | 29. července 2018 v 0:52 | Reagovat

Compression  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque  culture  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tout-sur-le-cialis/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama