Říjen 2013

Měsíčník - Vlasy v centimetrech - Říjen

29. října 2013 v 19:18 | Clair |  DIY - Beauty
Ahojky!!!
Tak jsem tu zase! Musím vám ale sdělit smutnou zprávu. Málem jsem na vás zapomněla... Kdyby mi to Doomi nepřipomněla... To víte, prázdniny jsou děsná hokna. Sedět u počítače v tlustých ponožkách s pořádným kakaem a brouzdat hřejivými stránkami ostatních blogů fakt není žádná sranda. A ještě - nedoporučuju dívat se z okna.
Tak pojďte, na chvilku si zase budeme povídat o mých vlasech. Nemůžu uvěřit, že už je to měsíc...

29. Října 2013
- 33 cm
-kolmo k čelu
- vysouvací metr

Co jsem udělala pro rychlejší růst
+ 3 kopřivové vývary
+ hoodně hodně oříšků a hoodně hodně dýňových semínek
+ nefénuju (to sice nedělám už asi dva roky)
- vlasy nosím pořád v drdůlku
+/- snažím se sušit si vlasy pohazováním hlavy, abych nemusela chodit spát mokrou hlavou, což taky není dobře


Ano, vážně vyrostly o dva centimetry!!!! Skoro tomu nemůžu uvěřit.... Měřila jsem všechny vlasy okolo čela, takže je celkem malá pravděpodobnost, že jsem vynechala ty, které jsem měřila minule. Samozřejmě, všechno není na 43 cm, ale něco je míň a něco i víc (juhůůůůůůůů), i když to bylo i v Září. Jak je to všechno sestříhaný...

Musím vám říct, že shodou okolností jsem zároveň s tím, když jsem začala měřit vlasy, začala jsem i používat nový šampón... Víte, jak jsem si stěžovala, že je mám krepatý, suchý a neposedný. Neposedný sice zůstaly a asi navždy zůstanou, ale šampón trochu zmírnil krepatění a navrátil lesk. Mám obrovskou radost, teď dokonce zvládám nosit vlasy doma rozpuštěné, aniž by se mi při pohledu do zrcadla krapet navalilo. Myslím, že si to zaslouží, aspoň tu hoďku bez zátěže.


Tak zase 29. Listopadu s delšími vlasy (??????????)

Zavládnete ještě DIY Tuesday?

DIY Tuesday

15. října 2013 v 20:26 | Clair |  DIY - Accessories
Zdravím všechny!!!!!!!!!
Říkáte si, co ten nadpis? Ano, vymyslela jsem "DIY Tuesday" pro vás, aby můj blog nestál a já se neflákala.... Takže každé úterý (neslibuju, že opravdu každé) budu psát o nějakém mém DIY tvoření... Ať už to bude něco o nehtech, prostě nějaká prkotina, pořád se budu snažit něco napsat :)

A zrovna dneska jsem si pro vás připravila plátěnou tašku!!!!V sobotu jsem na své narozeninové oslave dostala od Míši novou nepotištěnou plátěnou tašku. Díky Míšo!!!!!!! :* To je pro mě něco jako otevřené dveře a během deseti minut (???) jsem měla jasno, co na ní bude.
A tak vznikla moje plátěná taška se sovou.....
(ano, já vím, zapomněla jsem otočit obrázek :(, ale už se mi ukrutně nechce to předělávat....)