Srpen 2014

Liebster award

27. srpna 2014 v 16:40 | Clair |  TAGS
Moc děkuju blogerce MissNormální z blogu http://splnsisny.blog.cz/ za nominaci do tohoto TAGU nebo co to je. Ještě nikdy se mi nic podobnýho nestalo a vážně si moc vážím toho, že si myslí, že za nominaci stojím... Takže vám doporučuju, abyste se podívali na její blog. Liebster award spočívá v tom, že napíšu 11 faktů o sobě, odpovím na 11 otázek a vymyslím 11 otázek pro lidi, co nominuju... Tak jdem na to.

11 faktů o mě
 1. Víte
 2. co
 3. bude
 4. lepší?
 5. Podívejte
 6. se
 7. sem,
 8. je jich
 9. tam
 10. rovnou
 11. padesááát: http://diy-try-it.blog.cz/rubrika/tags
11 otázek od MissNormální:
 1. Je něco, čeho ve svém životě hrozně lituješ? Co? Víte, že asi není? Měla bych být ráda, ale necítím žádné emoce...
 2. Šla by si někdy na potrat? Teď říkám, že bych šla, ale kdo ví, co bych říkala, kdybych byla vážně v tom. Doufám ale, že o potratu nikdy nebudu muset uvažovat. Téma potrat je hooodně ošemetné téma. Sice si myslím, že do té povolené hranice to vražda není, ale i tak.... Zbavíš ho šance na život?
 3. Jaký je tvůj naprosto upřímný názor na registrované partnerství? Naprosto upřímně si myslím, že je dobře, že je registrované partnerství povoleno. Protože, proč bychom proboha měli lidem odpírat možnost být šťastní, i když nejsou jako ostatní?!?!!! Zrovna nedávno jsem viděla amatérský film, jehož hlavním tématem byla šikana homosexuálů. Jenže to nebyli gayové a lesby, v tom světě bylo normální, aby kluk miloval kluka a holka holku. To heterosexuálové byli ti "jiní". Je to příběh holky, která se zamilovala do kluka, ale okolí ji šikanovalo, no a tak se zabila. Bohužel už si nevzpomenu, jak se to jmenovalo, bylo to vážně hezký....
 4. Apple nebo Samsung? Asi Apple, je takovej stylovější, ale zase ta cena...
 5. Napiš nějakej vtip, o kterym si myslíš, že je fakt dobrej :DD
  Blondýna přiběhne do městské knihovny a velice nahlas zvolá:"Prosila bych jeden jogurt s vlákninou." "Psst, ne tak hlasitě, paní, tady jste v knihovně." Blondýna šeptem:"Tak to mi promiňte, omlouvám se, dejte mi jeden jogurt s vlákninou."
 6. Jak často zalžeš, něco si vymyslíš? Jasně že někdy je potřeba zalhat, ale já nejčastěji lžu hezký lži typu: "No tobě to ale sluší..."
 7. Kamarád nebo kamarádka na svěření tajemství? Opravdu tajné tajemství bych asi svěřila svojí kamarádce, kterou znám už od školky, protože vím, že mě má ráda a huba jí jen tak neujede.
 8. V čem si věříš? A v čem si nevěříš? (činnost) Věřím si asi v blogování, hlavně protože je to anonymní a moc lidí sem nechodí. Nevěřím si v hodně věcech, asi protože se strašně bojím neúspěchu. Věřím si možná v kreslení, protože.... prostě.... ani nevím :)
 9. V čem si přijdeš krásnější a lepší než ostatní holky? Eh.... Možná jen když svítí sluníčko a myslím si, že mi to vážně sluší.... (sluníčko podporuje dobrou náladu;))
 10. Když máš šíleně smutnou náladu, nebo depku, co často děláš? (pláč neuznávám jako odpověď) Stejně moc často nepláču, cítila bych se divně. Ale většinou jím nebo jenom tak ležím a koukám do blba a nebo se podívám na nějakej film. Buď smutnej a to už jsem tak přesmutněná, že se to pomalu vynuluje nebo na komedii a to zapomenu proč jsem smutná a za chvilku to odezní.
 11. Vymysli si vlastní složitou otázku a zodpověz na ni :D : Když jde modrý pes, strakatá želva, nahluchlý slon, latinskoamerická kosatka a impertinentní strakapoud seřazeni od největšího po nejmenší po chodníku a koupili si dohromady tři cukrové vaty, ale chodník je hrbolatý, který z nich je ten pravý? Pochopitelně ten slon, protože to celé zaplatil.
Lidi, které nominuju já:
 1. Anny http://klusalkov.blog.cz/
 2. Sarah http://detektivhillary.blog.cz/
 3. Clair a Domča (jo, obě) http://claidomly.blogspot.cz/
 4. http://nutlife.blog.cz/
11 otázek pro ně:
 1. Byla bys schopná za svého blízkého položit život?
 2. Bojíš se smrti?
 3. Jsi poctivá? Nebo se o to aspoň snažíš?
 4. Máš svůj idol, o kterém víš, že ho nemůžeš mít, ale stejně ho miluješ?
 5. Proč bloguješ? Co tě na tom baví?
 6. Vytvoř plán, jak bys utelka z domova, aby se o tom nikdo nedozvěděl. (já vím, že bys neutekla, čistě hypoteticky)
 7. Máš nějaké životní moto, kterým se řídíš?
 8. Jaká a proč je tvoje oblíbená barva?
 9. Chtěla by sis aspoň na den vyzkoušet, jaké to je být klukem?
 10. Bez čeho neusneš?
 11. Co si myslíš o tetování? Chtěla bys nějaké mít?
Doufám, že to splníte!!!!

Wreck this journal (part 1)

26. srpna 2014 v 8:53 | Clair |  Wreck this journal
V minulém článku jsem vám slibovala článek o mém Wreck this journal.
Tady je:

DIY Back to school - 5 subjects notebook

23. srpna 2014 v 12:09 | Clair |  DIY - Accessories
Milí zlatí, jsem tu zase.
A tentokrát s sebou nesu nejen nový DIY článek, ale taky vám chci připomenout, že už jenom týden. Jenom ubohý, kratičký, malilinkatý týden a zase nás školou povinné zavřou a budou nás mučit. Někdo na to nechce ani myslet a až v neděli 31. srpna si vzpomene, že zítra jde do školy. Myslím, že je to celkem jedno. Šok to bude tak jako tak.
V tomhle je úloha blogerů a (co teprve) Youtuberů o něco težší, musí na školu myslet už v srpnu. Ale to je naše chyba. My blbci. :) A tak jsem dneska napsala článek o tom, jak se chystám do školy. Abyste se třeba mohli inspirovat.
V jednom obchodě jsem zahlédla parádní blok, který byl rozdělený do pěti částí, tedy pět sešitů v jenom. Je to hrozně praktické, ale 90 Kč? Až doma mě husu napadlo, že si ho přece můžu udělat....